Live Serisi yazılımlarımız ile rakiplerinizden bir adım önde olun

Live Serisi Yazılımlarımız; 
Günümüzde bilgi teknolojileri ve iletişim alanında yaşanan gelişmeler neticesinde rekabet ve ekonomik yarış ve müşteri taleplerinin daha bilinçli hale gelmesi, beklentileri en yüksek noktalara taşımaktadır. Bu gelişmeler ürün ve hizmet üreten, ithalat ve ihracat yapan bütün sektörlerde Kalite Yönetim Sisteminin uygulanmasını ve belgelendirilmesini gerekli kılmaktadır. Bu amaçla geliştirilen yazılım uygulamalarının çeşitliliği ve farklılıkları ortak bir platformda buluşmayı ve birbirleri ile etkileşimli olarak çalışmayı zorunlu hale getirmektedir.

İşte bu zorunluluktan yola çıkarak hazırlanan LiveKİDOKS Entegre Kalite Yönetim Sistemi Programı, LiveQMS Kalite Yönetim Sistemi Programı, LiveOHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Programı, LiveDMS Doküman Yönetim Sistemi Programı ve LiveLABMAKS Kalibrasyon ve Deney Yönetim Sistemleri Programı aynı çatı altında toplanmış, aynı dili konuşan, ortak modülleri kullanan, ihtiyaçları karşılamaya yönelik, gelişmelere ve ortaya çıkabilecek değişikliklere cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Bir kuruluşta hedeflenen kalitenin gerçekleşmesi amacı ile müşteri, personel, cihaz, makina, ürün, doküman vb. konularda her aşamada izlenebilirlik esasına göre çalışmaktadır.

Sisteminizi başından sonuna kadar düzen içinde kurmanıza, kontrol etmenize, yönetmenize ve belgelendirmenize imkan sağlamaktadır. İşlerin birkaç kişi ile değil tüm personelin katılımıyla yapılmasını, personelin, cihazların, proseslerin ölçülebilmesini, zayıf halkaların tespit edilerek düzeltilebilmesini, israfın önlenebilmesini sağlamaktadır. Bulut sunucu desteği ile emniyetli ortamda saklanan verilerinize, her yerden ulaşma, sınırsız sorgulama ve raporlama imkanı sunmaktadır. 

*ISO9001 – ISO18001 – ISO17025 başta olmak üzere, tüm standartları madde bazında takip edebilen ve raporlayan sistemimize SKS, SAS, HSS ve GRS modülleri talep edilmesi durumunda eklenebilir. 

Paylaş / Beğen