Kurumsal Bulut Sunucularımız ile Güvenlik, Hız ve Konforu Yaşayın.

Kurumsal Bulut Sunucularımız ile güvenlik, hız ve konforu yaşayın.

BskSoft Bulut Sunucu altyapısı Türkiye'nin en güçlü donanım altyapılarından birine sahiptir. Tüm veri işlem sunucularımız HP Proliant Rack tipi sunuculardan oluşmaktadır. Sandy Bridge serisi Intel Xeon işlemciler ve yüksek kapasiteli ECC bellekler ile yüksek işlem hızını garanti altına almaktayız.

Tüm bulut sunucu verileri özel bir yedekleme yazılımına sahiptir. Yedek  depolama altyapısında yüksek performanslı SAS Disklerde barındırılmaktadır. Veri güvenliğiniz için SATA disk kullanmamaktayız. Yeni tip sunucularımızda ve yedekleme ünitelerimizde yüksek kapasiteli SSD disklere geçiş yapılmakta ve 2016 yıl sonuna kadar geçiş sürecimiz de tamamlanacaktır.

Her bulut sunucu kendisine dedike edilmiş anlık 100 mbit bağlantı hızı ile yurt içi internet omurgası üzerinden internete erişim sağlamaktadır. Bulut sunucu sahibi müşterilerimiz bu sayede yurt içinden en hızlı internet erişime sahip olur. Yurt dışı erişimlerimiz IWeb Data Center omurgası üzerinden hizmet ve yedekleme hizmeti vermektedir, bu da yurt dışı omurga erişimini hızlı ve stabil kılmaktadır.

Bulut altyapımız, müşterilerimizin bulut sunucularından en iyi performansı alabilmesi için en iyi sunucu, depolama ve ağ donanımlarından oluşmaktadır.

Türkiye merkezli sunucularımız Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır. Sunucunuz, Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olmaktadır. Yurt dışı merkezli sunucularımız IWeb veri merkezinde barındırılmakta ve yurt dışı erişimleri hızlı kılmaktadır. Toplam internet çıkış hızımız 2 x 10Gbps dir.

Sunucunuz, siparişinizi verdiğiniz an çok kısa bir sürede hazırlanır ve tüm uygulama kurulum ve konfigürasyonları tamamlanmış halde size teslim edilir. Size de sunucunuzu kullanmak kalır. Herşey çok basit!

Paylaş / Beğen