Oto Yıkama Takip Sistemi

LiveCARWASH oto yıkama takip sistemi, düzenli ve çözüm odaklı bir uygulama olup, personele hiçbir zorluk ve kafa karışıklığı yaratmadan iş sürecinizi en kolay şekilde ilerletecek bir sistemdir. Firmaya giriş yapan araç, hizmet türleri, araçların giriş çıkış detayları, firmanın günlük kazancı, personel kayıtları gibi birçok alanı kolaylıkla menüler üzerinden kontrol edip yönetmenizi sağlamaktadır. Siz de düzenli ve kolay bir çalışma sistemine sahip olmak istemez misiniz? Müşterinizin memnuniyetini sağlayıp bir sonraki seçiminin tekrar siz olmasını, size sunduğumuz Oto Yıkama Takip Otomasyonu ile rahatlıkla sağlayabileceksiniz.

Oto Yıkamada en yeni Teknoloji, Mobile Android Teknolojisi, web ortamında en gelişmiş merkezi yönetim ekranı. Devamında yıkama esnasında kolaylık mucizesi olan Android El Terminali ve Termal Entegre Printeri ve ödeme noktası ekranı, SMS Entegrasyonu, Muhasebe  Entegrasyonu gibi bir çok kolaylıkla LiveCARWASH’ da. Polaris Dış Ticaret Ltd. Şti. yazılım mühendisliği ile geliştirilmiş LiveCARWASH şimdiye kadar hazırlanan en gelişmiş ve en basit kullanıma sahip oto yıkama takip sistemidir. Sistem İki paket olarak sunulur; 1 El Terminali+Android Yazılım+ Bulut yazılımı 2 Masa Üstü Yazıcı+Bulut Yazılımı.

Müşteri Memnuniyeti Açısından Fayda ve Kolaylıkları Nelerdir?

Müşteriniz ilk hizmetini aldığı esnada araç bilgilerini ve özellikle talep etmiş olduğu durumları size iletecek. Bu bilgileri Sisteme kaydedebilecek ve devamında sizden özelikle yapmanızı veya yapmamanızı istediği durumları not alabileceksiniz. Müşterinin bir sonraki ziyaretlerinde işlemleri hızlı yapmak açısından kaydedilen bilgilerin karşınıza çıkması sayesinde müşteri ikinci hizmetini almaya geldiğin de hem araç bilgileri kayıtlı olacak hem de siz müşterinizi notlar sayesinde tanıyor olacaksınız. Müşteriniz size istediği hizmeti iletmeden önce onun istediği şeyi teklif olarak sunmanız onu fazlasıyla etkileyecektir. Çünkü bu noktada siz müşterinizi tanıyan bir işletme olarak müşterinizi kazanacak ve onun oto yıkamada ki tek adresi olacaksınız.

Personel için Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir?

Personelinizin sadece okuma ve yazma bilmesi dahi bu programı kullanması için yeterli olacaktır. Sistem düzenli ve birbirini takip edecek şekilde ilerlediği için personeliniz aşamaları sırasıyla kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirecek. Hizmet kategorileri ve hizmet bedelleri personelin karşına otomatik olarak çıkacak ve personel ile müşteri arasında hızlı bir alışveriş gerçekleşecek.

Hizmet Bedeli ve Muhasebe için Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir?

Sizlere sunmuş olduğumuz sistemde bir tıkla Hizmet Bedelini değiştirebilir, hizmet ekleyebilir veya hizmeti sistemde aktif- pasif hale getirebilirsiniz. Ödeme, kazanç ve günlük giriş yapan araç sayılarını kontrol ederek genel verimlilik oranını tespit edebilirsiniz.

Firma ve Şube Kontrolü Sağlanabilir mi?

LiveCARWASH İle firmanızın bilgilerini ve şubelerinizin genel bilgilerini kayıt altında tutabilir ve şubeler ile sistem üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş / Beğen