LiveCARWASH İle Mutlu Kolaylıklar

Doğru adımlar atarak, mutlu kolaylık dediğimiz başarı evresine siz de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sadece güvenilir ve sizi düşünen bir oto yıkama takip sistemini seçmeniz yeterli olacak. Mutlu kolaylık da neyin nesi diyebilirsiniz. Yani, karmaşıklık olmadan bir düzen halinde ilerleyip hiç zorlamadan pratik şekilde süreci tamamlamak demek. Evet! LiveCARWASH Oto Yıkama Takip Sistemi size bunları fazlasıyla sunmaktadır. Bulut Depolama sistemi ile bilgileriniz güven altında tutulmaktadır. Bulut Depolama Sistemi bilgilerinizin firma dışındaki başka bir sistemde güvenli bir şekilde saklanmasıdır. Herhangi bir arıza veya olumsuz başka bir durumda verileriniz korunmakta olup mevcut sistemde tutulmaktadır.  Bu sadece güvenlik kısmının güzel tarafı diyebiliriz. Daha birçok kolay ve pratik menü seçeneğiyle bütün işlemlerinizi düzenli şekilde ilerletebileceğiniz LiveCARWASH Oto Yıkama Sistemi personel ve müşteri bazında size büyük artılar sunmaktadır. Bu artılar neler kısaca bahsedelim.

  1. Personelin eğitim düzeyi ne olursa olsun çok pratik ve hızlı şekilde işlemleri gerçekleştirebilecek. Buda size hem zaman hem de müşteri kazandırıp devamında personele verimlilik katacaktır.
  2. Müşteri yapılan hızlı işlemler sayesinde memnun kalacak ve profesyonellik müşteride olumlu bir etki yaratacak. Müşteri hakkında almış olduğunuz notlar sayesinde müşterinizi tanıyor olacak ve bu müşterinizin “evet! burası doğru Oto Yıkama” demesini sağlayacak.
  3. Firmanıza giriş çıkış yapan tüm araçların listesi kayıtlı şekilde LiveCARWASH Oto Yıkama Takip sisteminde olacak. Bu şekilde olası bir durumda kayıtlarınıza ulaşabileceksiniz.
  4. Hizmet ekleyip çıkarabilecek fiyat değişikliği yapabileceksiniz. Oldukça kolay ve hızlı bir şekilde bu menüleri kontrol edebileceksiniz.
  5. Personel kayıtları, Şube kayıtları, araç kayıtları, müşteri gibi bütün bilgileri LiveCARWASH Oto Yıkama Takip Sistemine kaydedip daha sonrasında bu bilgilerinize siz istediğiniz takdirde kolaylıkla ulaşabileceksiniz.
  6. Oto Yıkamanızın kazancını ne kadar verimli olduğunu sistemdeki raporları kontrol ederek tespit edebileceksiniz.

Yukarıda belirttiğimiz durumlar en kolay ve pratik şekilde ilerleyebilmesi için Polaris Dış Ticaret LTD.ŞTİ’ nin bünyesindeki başarılı Yazılım Mühendislerimiz sizin için LiveCARWASH Oto Yıkama Takip Sistemini hazırladı. Kolay ve başarılı adımlar için buradayız ve sizi de bekliyoruz.

Paylaş / Beğen