BskSoft programları ortak özelliklerine Bir Göz Atın..! Bizimle iletişime geçin işletmenize en uygun çözümü sizin için üretelim.

Çoklu Kullanıcı Desteği

Live Serisi programlarını birden fazla terminalde çoklu kullanıcı desteği ile kullanabilirsiniz. Her terminali uzaktan kontrol eder, kullanıcıları terminal bazında yetkilendirebilir ve izleyebilirsiniz.


Sınırsız Raporlama

Live Serisi raporlama istemcilerini çok boyutlu olarak inceleyebilir, yeni raporlar oluşturabilir, raporlar üzerinde değişiklik yapabilir, eğer SQL bilginiz varsa oluşturduğunuz raporlara gelişmiş özellikler ekleyebilirsiniz.


Üst Düzey Destek Hizmeti

Live Serisi programlarının tümü destek platformu kapsamındadır, destek hizmeti birçok kanal üzerinden online veya yerinde hizmet şeklinde gerçekleştirilir ve en kısa zamanda çözüme ulaştırılır.


Otomatik Yedekleme

Live Serisi programları otomatik yedekleme eklentisi sunar, yedekleme sizin belirlediğiniz lokasyona sizin belirlediğiniz şifreleme ile sizin belirlediğiniz zaman aralıklarında sıkıştırılmış olarak otomatik yedeklenir.


Bulut Sunucu Desteği

Live Serisi programları size bulut sunucu desteği sunar. Bulut sunucu yüksek hızda bağlantıya sahiptir, üst düzey güvenlik sağlar, sisteminize her yerden erişim imkanı sağlar, üst düzey yedekleme imkanı sunar.


Kullanıcı Dostu Ekranlar

BskSoft tasarım ekibi kullanıcıların en basit şekilde anlayabileceği ve erişebileceği ekranlar tasarlar. Bu tasarımlar kullanıcı gereksinimleri baz alınarak erişim ve işlem kolaylığı prensibine dayanır.


Windows İle Tam Uyum

BskSoft Yazılım programları tüm Windows sürümleri ile tam uyumlu çalışır. Tüm Windows sürümleri ile tam uyumlu çalışmayı taahhüt eder (Destek sözleşmesi ve güncel versiyon şartı ile).

Gelişmiş Kullanıcı Yönetimi

BskSoft Yazılım size kullanıcı ve modül bazında yetkilendirme imkanı sunar. Tüm kullanıcıların sisteme erişimlerinde kullanıcı adına atanmış yetkiler ile ilgili kullanıcının izin vermediği bölümlere giriş yapılamaz.

Kolay Kurulum ve Kullanım

BskSoft Yazılım programları otomatik Kurulum dosyaları içerir, kullanıcı tarafından kurulum yapılabilir, yeniden kurulum ve yapılandırma ilk kurulum kadar kolay ve hızlıdır Uygulamalar hızlıca devreye alınabilir.