BskSoft Ürün Etkinleştirme İşlemleri

Program lisanlama bölümü, sisteminizin deneme sürümden çıkıp adınıza kayıt edilmesidir. Lisanslama işlemi için aşağıdaki yönergeleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Programınızın ilk kurulumundan sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır. Ürün süresinde herhangi bir kısıtlama yoktur, ancak bazı modüllerde özellik kısıtlamaları mevcuttur.

Önemli..!
Ürün kaydınızın yapılabilmesi için internet bağlantınızın sağlanmış olması gerekir, aksi halde lisanslama işlemini gerçekleştiremezsiniz.
Lisans anahtarınız ödeme sonrasında size özel olarak tahsis edilen müteri panelinizde oluşturulacaktır. Müşteri panelinizin erişim bilgileri bildirdiğiniz E-Posta adresine gönderilecektir.
Ürün lisanslamak için;
Aşağıdaki ekranda görüldüğü gibi Diğer İşlemler menüsündeki, Program Hakkında butonuna basın.
 
 
Açılan ekranda Lisans İşlemleri tabına geçiş yapın.
Lisans işlemleri tabında gerekli bilgileri doldurup Aktif Et butonuna basın. Lisans bilgilerinizi doğru olması durumunda ürününüz kayıt edilecektir.
 
 
Lisanslama tamamlandığında ürünü sınırsız olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Firma Kodu ve Lisans Anahtarınız size ömür boyu kullanım olarak lisanslanır eğer bilgisayar değişliği veya format gibi unsurlarda ürünü bilgisayarınızdan kaldırıp başka bir bilgisayara kurabilirsiniz.
 
Lisanslama desteği için lütfen destek@bsksoft.com E-Posta Adresini Kullanın.

Paylaş / Beğen